Meniu
Jūsų krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 49€!

Pristatymas

 1. Minimali pristatomų Prekių suma nėra nustatyta.
 2. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato Pirkėjo pasirinkta pristatymo paslaugas teikianti įmonė. Atskirais 3 punkte nurodytais atvejais Prekės pristatomos Pardavėjo sąskaita.
 3. Prekes Pardavėjo sąskaita pristato Pardavėjo pasirinkta pristatymo paslaugas teikianti įmonė, kai Prekių suma siekia 45 Eur.
 4. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią Prekių pristatymo vietą. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo būdo, užsakomų Prekių svorio, matmenų ir kainos. Aktualūs pristatymo išlaidų dydžiai pateikiami skiltyje „Pristatymo kainos ir terminai“.
 5. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu ar į pasirinktą siuntų terminalą, skiltyje Pristatymo kainos ir terminai“ nurodytais terminais. Pardavėjas negarantuoja, kad Prekės visais atvejais bus pristatytos per šiame punkte nurodytą terminą, ypač jei įvyksta Pardavėjo nekontroliuojami įvykiai apibrėžti šių Taisyklių 14 dalyje ar užsakomų Prekių nėra Pardavėjo sandėliuose.
 6. Prekės pristatomos visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, įskaitant Kuršių neriją (tiesa, šiuo atveju, taikoma papildoma priemoka, nurodyta skiltyje Pristatymas ir apmokėjimas“).
 7. Pristatymas laikomas įvykdytu, kai Prekės pristatomas Pirkėjo nurodytu adresu ar į pasirinktą siuntų terminalą.
 8. Nuosavybės teisė į Prekę pereina Pirkėjui nuo momento, kai kurjeris ar laiškininkas perduoda Prekes Pirkėjui arba prekės yra pasiimamos iš siuntų terminalo.
 9. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas vadovaujantis pristatymo paslaugas teikiančios(-ių) organizacijos(-ų) taisyklėmis privalo patikrinti siuntos pakuotės būklę.
 10. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, pristatymo paslaugas teikiančios organizacijos atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime Pirkėjas privalo nurodyti pastabas arba turi teisę siuntos nepriimti, kartu su pristatymo paslaugas teikiančios organizacijos atstovu užpildydamas specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus. Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius pristatymo paslaugas teikiančios organizacijos atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad Prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje.
 11. Pristačius ir perdavus Prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad Prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar Prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs Prekes nurodytu adresu. Jei Pirkėjas Prekių pats priimti negali, o Prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo netinkamam asmeniui.
 12. Pirkėjas privalo per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekių pristatymo momento patikrinti Prekių pakuotes, kiekį, kokybę, asortimentą, komplektiškumą ir komplektaciją. Pirkėjui per nurodytą terminą neįvykdžius šios pareigos ir nepareiškus Pardavėjui pretenzijų, laikoma, kad Prekių pakuotės yra tinkamos, o kiekis, kokybė, asortimentas, komplektiškumas ir komplektacija atitinka Sutarties sąlygas.
 13. Papildoma informacija, susijusi su Prekių pristatymo kainomis ir pristatymo terminais pateikiame "Pristatymo kainos ir terminai" punkte
 14. Pardavėjo nekontroliuojami įvykiai
  14.1 Pardavėjas nebus atsakingas už Sutarties ar bet kokių įsipareigojimų pagal Sutartį neįvykdymą arba pavėluotą įvykdymą, jeigu toks neįvykdymas ar vėlavimas atsirado dėl pardavėjo nekontroliuojamų įvykių, apibrėžtų šių Taisyklių 14.2. punkte.

  14.2 Pardavėjo nekontroliuojamas įvykis - tai bet koks veiksmas ar įvykis, kurio Pardavėjas pagrįstai negali kontroliuoti.

  14.3Tuo atveju, jeigu įvyksta Pardavėjo nekontroliuojamas įvykis, darantis įtaką tinkamam Pardavėjo įsipareigojimų pagal Sutartį vykdymui, Pardavėjas nedelsdamas informuos Pirkėją ir Pardavėjo įsipareigojimų, kylančių iš Sutarties, vykdymas bus sustabdytas ir įsipareigojimų įvykdymo terminas bus pratęstas Pardavėjo nekontroliuojamų įvykių trukmei. Jeigu Pardavėjo nekontroliuojami įvykiai daro įtaką Prekių pristatymui Pirkėjui, Pardavėjas suderins naują pristatymo datą po Pardavėjo nekontroliuojamų įvykių pabaigos.


Pristatymo kainos ir terminai
 • Pristatymo kaina i paštomatą (pristatymo terminas 2 darbo dienos)
  • XS 18,5x61x8     2,10 EUR
  • S 35x61x8     2,40 EUR
  • M 35x61x17,5     2,60 EUR
  • L 35x61x36,5     2,90 EUR
  • XL 35x61x74,5     4,40 EUR

 • Pristatymo kaina kurjeriu į norodyta adresą (pristatymo terminas 2 darbo dienos)
  • 5-9,99 kg 6,10 EUR
  • 2-4,99 kg 4,50 EUR
  • 0-1,99 kg 3,80 EURSiekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai.